foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

11 listopada 2017 r. w Świetlicy Caritas przy ul. Szkolnej w Przemkowie, rozpoczął się Turniej Brydżowy Par „V BRYDŻ NIEPODLEGŁOŚCIOWY PRZEMKÓW’2017” o Puchar Burmistrza Przemkowa.

 

Pomysłodawcami takiego świętowania Dnia Niepodległości byli założyciele sekcji państwo Krystyna i Marian Bajowie. Turniej zorganizowała Sekcja Brydżowa KARO PRZEMKÓW ZAMET PRZEMKÓW przy współudziale Burmistrza Przemkowa Jerzego Szczupaka, który patronował turniejowi. Prowadzącym turniej był pan Marian Baj.

W turnieju brało udział 13 par. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku brało udział 6 par z Przemkowa i Lubina. W tym roku w turnieju udziął wzięli brydżyści ze Szprotawy i Żagania. Oto lista par według wylosowanych numerów startowych:

Pary zajęły miejsca przy sześciu stolikach. Odbyło się 11 rund po 2 rozdania. Gra przebiegała w dobrej, sportowej atmosferze i skończyła się o 20:30. W międzyczasie uczestnicy raczyli się kawą, herbatą i Rogalikami Marcinkowskimi, upieczonymi z okazji Odpustu św. Marcina z Siemianówki przez panie z Caritasu.

Sędzia, jak zwykle, sprawnie i szybko dokonał podsumowania wyników:

I miejsce zajęła para Władysław Baranowski i Marian Baj

II miejsce zajęła para Zenon Hasiej i Krzysztof Sinicki

III miejsce zajęła para Jan Dyba i Roman Chudzik

W imieniu Burmistrza Przemkowa, pana Jerzego Szczupaka, puchary wręczała Irena Orłowska, prezes Sekcji Brydżowej Karo Przemków.

Wszyscy uczestnicy obiecali przybycie za rok na kolejny, VI BRYDŻ NIEPODLEGŁOŚCIOWY PRZEMKÓW’2018

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.