W czwartek 21 lutego 2019 r. (godz.10.00 – 12.00) w legnickim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się „Forum małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru legnicko-głogowskiego”.

Przedsiębiorcy dowiedzą się, jak pozyskać i na co przeznaczyć środki w wysokości ponad 31 tys. zł. Eksperci dowiodą, że można uzyskać dotację na rozwój firmy, nie ponosząc kosztów oraz zaprezentują dobre praktyki związane z wykorzystaniem funduszy europejskich. Forum będzie też okazją do skorzystania z indywidualnych konsultacji w zakresie możliwości pozyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

Wydarzenie organizowane jest w związku z ostatnim  naborem wniosków do projektu „Granty na usługi doradcze dla MSP z obszaru legnicko – głogowskiego”, który zaplanowany jest w terminie od 18.02.2019 r. do 08.03.2019 r.  Głównym jego celem jest kompleksowe wzmocnienie i ułatwienie rozwoju firm poprzez dostarczanie im bezzwrotnej pomocy finansowej.

Do uczestnictwa w forum zapraszają organizatorzy: Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A., Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich”.

Zainteresowani przedsiębiorcy powinni zarejestrować się na www.arleg.eu/forum. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej o projekcie „Granty na usługi doradcze dla MSP z obszaru legnicko – głogowskiego” na stronie www.arleg.eu/granty