Szanowni Mieszkańcy,

mając na względzie obowiązujący w Polsce stan epidemii i związane z nim ograniczenia w codziennym życiu przypominam, iż na terenie Gminy Przemków istnieje możliwość uzyskania wsparcia w załatwieniu najpilniejszych spraw.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w codziennych czynnościach takich jak np. dostarczenie zakupów, zaopatrzenie w leki czy wyprowadzenie psa, a nie mogą Państwo z różnych przyczyn liczyć na wsparcie rodziny czy sąsiadów, prosimy o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Przemkowie pod nr tel. 724 153 292 oraz 76 83 19 200.

Dodatkowo wsparcia będą udzielać również Radni Szymon Lewandowski (tel. 797-770-648) oraz Joanna Więckowska (tel. 880-624-305).

Wielu Radnych i wolontariuszy zgłosiło chęć pomocy więc w zależności od potrzeb będziemy podawać kolejne numery telefonów. Bardzo im wszystkim za to dziękuję.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom objętym pomocą, prosimy o kontakt tylko ze wskazanymi powyżej numerami telefonów. Pozwoli to na właściwe skoordynowanie działań i wysłanie do pomocy zweryfikowanych osób. Pomoc udzielana jest bezpłatnie.

Koszty zakupów ponosi osoba zgłaszająca potrzebę pomocy.

                                                                                                                Burmistrz Przemkowa Jerzy Szczupak