‼️Szanowni Mieszkańcy,‼️

w dniu dzisiejszym Poczta Polska przyjęła zlecenie dostarczenia Mieszkańcom maseczek wielokrotnego użytku. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom poczty, szczególnie listonoszom, za pomoc w tym ciężkim okresie.

 W dniu dzisiejszym maseczki zostaną dostarczone Poczcie Polskiej, a od wtorku 14 kwietnia rozpocznie się ich dystrybucja.

 Listonosze dostarczą maseczki każdemu Mieszkańcowi poniżej 60 roku życia do domu.

Ponieważ akcja dostarczania maseczek Seniorom powyżej 60 roku życia rozpoczęła się wcześniej i trwa, zostanie dokończona przez Naszych Strażaków z OSP. Bardzo dziękuje za Waszą pomoc.

Dystrybucja maseczek to duże wyzwanie logistyczne, dlatego proszę Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość. Postaramy się, żeby maseczki dotarły do 16 kwietnia, w razie potrzeby podejmując kolejne kroki.

Zgłosiło się do mnie bardzo wielu Mieszkańców, Pracowników Gminy, Sołtysów i Radnych chcących pomóc w dystrybucji. Bardzo serdecznie Wam dziękuję za pomoc, ale ze względów bezpieczeństwa chcemy przeprowadzić dystrybucję za pomocą Poczty i OSP. Gdyby sytuacja się zmieniła będziemy zwracać się o pomoc.

‼️Bardzo proszę Bądźmy Razem i Bądźmy Odpowiedzialni. Zostańmy w domach.❗️❗️

Burmistrz Przemkowa Jerzy Szczupak