Każde zdjęcie ma w sobie fragment historii. W nowym konkursie pod hasłem #NaszaPracawPRL poszukiwane są zdjęcia z pracy w czasach Polski Ludowej. Masz zdjęcia z tego trudnego okresu w swoim albumie? Sprawdź, jak wziąć udział w akcji!

Dzisiejsze młode pokolenia znają PRL głównie z opowieści rodziców lub kultowych seriali jak „Alternatyw 4” czy „Czterdziestolatek”. Wielu z nas jednak ma w pamięci żywe wspomnienia tych niełatwych czasów i ówczesnej –często absurdalnej – rzeczywistości.

Konkurs „Nasza Praca w PRL” ma na celu zebranie zdjęć związanych z pracą w PRL – wszystkie przesłane fotografie zostaną włączone do pokonkursowej galerii, a do właścicieli wybranych przez jury najciekawszych zdjęć trafią nagrody: nowe telefony, książki, gadżety.

Jak wziąć udział w akcji?
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wiek min. 50 lat i zamieszkiwanie na terenie woj. dolnośląskiego lub opolskiego. Aby się zapisać, należy wypełnić internetowy formularz online  i przesłać w nim do 3 zdjęć w formie cyfrowej.
Nie musisz robić tego samodzielnie, równie dobrze, jeśli się zgodzisz, może dokonać Twojego zgłoszenia do konkursu syn, córka, czy znajomy. Zapisy potrwają do 12 stycznia 2021 r. Zapraszamy!

Regulamin i formularz zgłoszeniowy udostępniono na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod.