Eugeniusz Habura Przewodniczący Koła Stowarzyszenia Łemków w Przemkowie został nominowany w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” do tytułu Osobowość  Roku 2019 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna i zwyciężył w I turze głosowania, zajmując I miejsce w powiecie polkowickim. Kapituła doceniła szczególnie wkład nominowanego w organizację kolejnej edycji Spotkania Trzech Pokoleń z Kulturą Łemkowską.

Obecnie trwa dalsza część plebiscytu na szczeblu wojewódzkim. Możemy wesprzeć reprezentanta z Przemkowa oddając swój głos. Głosowanie trwa do 27 lutego 2020 roku do godziny 23:00. Podobnie jak w przypadku glosowania w pierwszym etapie możliwe są 2 sposoby oddawania głosu:

– GŁOSUJ SMS (1 SMS= 1 GŁOS)

– GŁOSUJ KLIKIEM (do wyboru pakiety 5, 10, 50 GŁOSÓW).

 

Szczegóły i głosowanie pod adresem: https://gazetawroclawska.pl/osobowosc-roku-2019-wielki-final-wojewodzki-rozpoczety/ar/c15-14624241

 

„Zaszczytem jest dla mnie reprezentowanie naszej społeczności a wygrana motywuje mnie do dalszego działania. Jeszcze raz dziękuję za Państwa głosy w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej Osobowość Roku 2019 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna, które pozwoliły mi na zajęcie w pierwszej turze głosowania powiatu polkowickiego, pierwszego miejsca. Obecnie trwa dalsza część plebiscytu na szczeblu wojewódzkim, dlatego też, proszę  Państwa o poparcie w trwającym głosowaniu by wesprzeć nasz region w dziedzinie kultury, ochrony niematerialnego dziedzictwa narodowego i promowaniu walorów regionu na arenie kraju i poza jego granicami” – podsumowuje Eugeniusz Habura.