Fundacja Vis Salutis uruchomiła telefoniczną bezpłatną pomoc psychologiczną dla osób dotkniętych skutkami COVID-19. Codziennie pod numerami telefonu: 888-960-980, 888-900-980 w godzinach 10:00-18:00 będzie dyżurował psycholog, psychoterapeuta.

Jeśli jesteś osobą zarażoną, objętą kwarantanną lub zwyczajnie boisz się i potrzebujesz z kimś porozmawiać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z psychologami i psychoterapeutami. W ramach Fundacji Vis Salutis uruchomiona została psychologiczna pomoc telefoniczna pro bono.

https://vissalutis.pl/poradnia-psychologiczna/
Będąc w poczuciu wspólnoty i solidarności z całym naszym społeczeństwem dotkniętym skutkami COVID-19 (zarówno zdrowotnymi, jak i emocjonalnymi) oraz świadomi wartości etycznych, które wyznajemy zgłaszamy gotowość i chęć niesienia wsparcia psychologicznego osobom, które tego potrzebują. W związku z tym uruchamiamy w ramach Fundacji Vis Salutis psychologiczną pomoc telefoniczną. Wstępnie nasza inicjatywa planowana jest od 16.03.2020 r. do 13.04.2020r. W zależności od rozwoju wypadków termin ten będziemy wydłużać.

Jeśli jesteś osobą zarażoną, objętą kwarantanną lub zwyczajnie boisz się i potrzebujesz z kimś porozmawiać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z psychologami i psychoterapeutami.

DZWOŃ!!! Nie musisz być sam ze swoim lękiem!