Już w tą niedzielę o godzinie 11:00 rozpocznie się VI edycja Turnieju Piłki Nożnej Jednostek OSP o puchar Burmistrza Przemkowa Jerzego Szczupaka. W tym roku zapowiada się ciekawa i pełna emocji impreza.

Na murawie pojawi się aż trzynaście zespołów jednostek ochrony przeciwpożarowej. Ponadto oprócz kibicowania będzie można skonsumować grochówkę wojskową, kiełbaskę z grilla, rożnego rodzaju ciasta, czy kawę lub herbatę. (Dla osób, które zdecydowały lub są zainteresowane przekazaniem ciasta na kiermasz są proszone o dostarczenie w dniu turnieju do godziny 10:00).

Wystawione zostanie również stoisko losów z nagrodami, gdzie między innymi będzie można wygrać koszulkę zawodniczki BC Polkowice Weroniki Telengi z podpisami całej drużyny V-ce mistrzów Polski 2022/2023.

Dla najmłodszych kibiców będą dmuchańce, zabawy z animatorami, malowanie twarzy.
W tym roku na stadion przybędzie spora grupa motocyklistów z Przemkowa i okolic. Oprócz motocykli będzie można także spotkać pojazdy miłośników amerykańskiej motoryzacji. Podczas turnieju będzie można zobaczyć stoiska Grupy Eksploracyjnej Legion, Nadleśnictwa Przemków, Grupy PIT BIKE JUNIOR, Przemkowskiego Ośrodka Kultury i Biblioteki, Policji, Stowarzyszenia Miłośników motoryzacji z Przemkowa czy 16-stej Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Zapraszamy!!!