Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na IV edycję Kongresu Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro” – wydarzenia adresowanego do przedsiębiorców, które odbędzie się w dniach 2-3 września br. w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Najważniejsze informacje:

  • Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne.
  • Adresatami wydarzenia są: przedsiębiorcy prowadzący firmy rodzinne, sukcesorzy, pracownicy tych firm i osoby zainteresowane tematyką.
  • Przez 2 dni kongresu odbędą się panele dyskusyjne, prelekcje i warsztaty.
  • Celem tej edycji jest odpowiedź na pytania: jak przedsiębiorcy mogą uczyć się na kryzysach, jak je przewidywać i jak obserwować nowe trendy, za którymi warto biznesowo podążać.
  • Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego, Sponsorem Strategicznym jest PKO Bank Polski, wydarzenie skupia blisko 20 partnerów z grona instytucji otoczenia biznesu. Głównym organizatorem jest Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Wydarzenie jest wartościowe merytorycznie, każdego roku skupia rosnące grono uczestników – przedsiębiorców z Dolnego Śląska. Ma ono być platformą wymiany wiedzy i doświadczeń dolnośląskich przedsiębiorców rodzinnych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach:
https://kfr.com.pl/

https://www.facebook.com/KongresFirmRodzinnychWRO

https://www.youtube.com/channel/UCOP2TIiizWSHRdNm2CK3WCQ

 

Plakat Kongres Firm Rodzinnych