Do dnia 8 września 2023r. zostanie dokonana zmiana organizacji ruchu w centrum Przemkowa . Zmiana organizacji ruchu obejmie ulicę Głogowską, Plac Wolności, Garncarską, Krótką, część ulicy ks. Jana Skiby, Kościuszki i Generała Sikorskiego.
W wyniku tej zmiany na ul. Plac Wolności obok budynków nr 18 i 19 dwa miejsca parkingowe zostaną zmienione na dwie koperty przeznaczone do zatrzymywania się zaopatrzenia w godz .6.00-17.00. Dodatkowo zostanie stworzone nowe miejsce parkingowe obok budynku nr 19.
Za skrzyżowaniem ulic Głogowskiej z Krótką pod znakiem zakaz zatrzymywania i postoju zostanie umieszczona tabliczka nie dotyczy zaopatrzenia. Z ulicy Głogowskiej nie będzie można wjechać na ul. Krótką. Wjazd będzie od strony ul. Garncarskiej. Na ul. Garncarskiej zostanie wprowadzona strefa zamieszkania.
Na ul. Kościuszki i ks Jana Skiby powstaną dwa przejścia dla pieszych przed wyjazdem na ul. Plac Wolności. Na ul. ks Jana Skiby zostanie przywrócona wcześniejsza organizacja ruchu, czyli zakaz ruchu od strony ul. Plac Wolności z wyłączeniem mieszkańców i podobnie od strony ul. Owczej .
Na ulicy Kościuszki obok Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej zostaną wprowadzone zakazy zatrzymywania się i postoju po obu stronach jezdni.
Na ul. Generała Sikorskiego zostanie zlikwidowane jedno miejsce parkingowe na przeciwko wjazdu na posesję nr 3. Droga obok kiosku na ul. Głogowskiej zostanie oznaczona jako wewnętrzna i zostanie wprowadzony zakaz ruchu z wyłączeniem mieszkańców z nakazem wyjazdu w prawo. Na drodze do sklepu motoryzacyjnego zostanie wprowadzone oznakowanie drogi wewnętrznej z zakazem zatrzymywania i postoju z obu strony drogi oraz nakazem jazdy w prawo.